DIGITUS Professional Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km

  • DIGITUS Professional Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km
  • DIGITUS Professional Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km
  • DIGITUS Professional Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX 1310nm SM LC 20km
Producent: DIGITUS
Kod produktu: DN-81001
137,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Parametry techniczne:
Protokół sieciowy i typ złącza 1:
GigabitEthernet 1000BaseLX - LC
Protokół sieciowy i typ złącza 2:
SFP GBIC slot
Typ okablowania:
światłowodowe
Dodatkowe informacje:
Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Moduł
,
Wysoka jakość i znakomita niezawodność
,
Szybkość przesyłania danych 1.25 Gbps
,
Zgodny z IEEE 802.3z Gigabit Standard
,
Zgodny z klasą 1 EN 60825-1
,
Proste podłączenie typu plug-and-play
,
Zgodny z MSA (Multi Source Agreement)
,
Hot Plug
,
Złącze: 1x LC Duplex
,
1000Base-SX na długim dystansie
,
Długość fali: 1310nm
,
Moc nadawania: Minimum -8 dBm, Maksimum -3 dBm
,
Czułość odbioru mocy: Minimum -24 dBm
,
Dystans do 20km
,
Nadaje się do kabli światłowodowych singielmodowych 09/125µm
,
Bezpieczny mechanizm szybkiego blokowania
,
Zasilanie 3.3V
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel