DIGITUS Professional Moduł mini GBIC SFP 10G 850nm MM LC 300m DDM

  • DIGITUS Professional Moduł mini GBIC SFP 10G 850nm MM LC 300m DDM
Producent: DIGITUS
Kod produktu: DN-81200
157,72 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Parametry techniczne:
Protokół sieciowy i typ złącza 1:
10 GigabitEthernet SFP+
Protokół sieciowy i typ złącza 2:
SFP GBIC slot
Typ okablowania:
światłowodowe
Masa netto:
4.000 g
Dodatkowe informacje:
Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Moduł
,
Wysoka jakość i znakomita niezawodność
,
Szybkość przesyłania danych maximum 10 Gbps
,
Kompatybilny z IEEE802.3ae 10 Gigabit Standard
,
Zgodny z klasą 1 EN 60825-1
,
Proste podłączenie typu plug-and-play
,
Zgodny z MSA (Multi Source Agreement)
,
Hot Plug
,
Złącze: 1x LC Duplex
,
Moc nadawania: Minimum -5 dBm, Maksimum -1 dBm
,
Czułość odbioru mocy: Minimum -11,5 dBm
,
Dystans do 0,3 km
,
Bezpieczny mechanizm szybkiego blokowania
,
Zasilanie 3.3V
,
Długość fali: 850NM
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel