Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m, 15 LGW

  • Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 LC / LC OM3 1m, 15 LGW
Producent: DIGITUS
Kod produktu: DK-2533-01/3
30,27 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Parametry techniczne:
Długość:
1.000 metr
Typ okablowania:
światłowód wielomodowy 50/125 (OM3)
Typ wtyczki 1:
LC duplex
Typ wtyczki 2:
LC duplex
Maksymalna prędkość transmisji:
1000 Mb/s
Kolor:
niebieski
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel