DIGITUS konwerter Gigab Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,

  • DIGITUS konwerter Gigab Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,
  • DIGITUS konwerter Gigab Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,
  • DIGITUS konwerter Gigab Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,
  • DIGITUS konwerter Gigab Ethernet 10/100BaseTX(RJ45) / 10/100BaseFX MM SC Duplex,
Producent: DIGITUS
Kod produktu: DN-82021-1
132,41 zł
/ szt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę. Dlatego oferujemy Ci wygodny system zwrotów.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Parametry techniczne:
Protokół sieciowy i typ złącza 1:
FastEthernet 100BaseFX - SC
Protokół sieciowy i typ złącza 2:
FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Typ okablowania:
światłowodowe
,
FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
,
UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
Wysokość:
26.000 mm
Szerokość:
70.000 mm
Długość:
95.000 mm
Masa netto:
200.000 g
Dodatkowe informacje:
Zmienia nośniki sieci przewodowej na nośniki światłowodowe
,
Wysoka jakość i znakomita niezawodność
,
10/100Base-TX do 100Base-FX
,
Złącza: 1x RJ45, 1x SC Dupleks
,
Zasięg do 20 km
,
Długość fali: 1310nm
,
Singlemode Dual Fiber (Jednomodowy dwuwłóknowy)
,
Funkcja automatycznej detekcji przewodu – Auto MDI / MDI-X
,
autonegocjacja, praca Full i Half Duplex
,
Automatyczna negocjacja prędkości Full/half duplex Diody LED: statusu zasilania
,
Funkcja Błąd łącza Przejście (LFP) dla łatwiejszej obsługi sieci
,
Odpowiedni dla kabli światłowodowych 9/125µm
,
Moc nadawania: Minimum -15 dBm, Maksimum -8 dBm
,
Czułość odbieranej mocy: -38 dBm min.
,
Obsługiwane normy: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
,
Bufor danych 128kB
,
Temperatura pracy: 0 do 55°C
,
Konwerter autonomiczny z zewnętrznym zasilaniem
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

24m gwarancja/opcja do 15 lat - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 24 miesięcy.

24m gwarancja/opcja do 15 lat
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel